В Охтирському районі стався аварійний розлив нафти
У п’ятницю, 29.03.2024 р., до Інспекції надійшла інформація про аварійний виток нафтової суміші з нафтопроводу, що проходить на відстані 3 км від с. Перемога Охтирського району в полі.
Фахівцями Державної екологічної інспекції у Сумській області оперативно здійснено виїзд на місце, де проведено обстеження місця витоку. Було зафіксовано ознаки забруднення земельної ділянки площею 98 м2. Інспектори відібрали проби ґрунту, які вже знаходяться в роботі.
На момент обстеження працівниками НГВУ «Охтирканафтогаз» проводились заходи з ліквідації аварійного розливу.
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-04-01_09-15-10-768x1024.jpg)