Зробимо Україну чистою разом!

«Let’s do it, Ukraine!» — український екологічний рух, частина всесвітнього руху «Let’s Do It! World». Організовує наймасовіше прибирання в Україні з 2015 року.

«Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна весняна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Метою цього проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

У рамках акції відбувається «суботник» з прибирання, а також Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти, під час якого проходять велопробіги, еко–квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко–форуми, майстер–класи, польові кухні та змагання на найбільшу кількість зібраного сміття за 1 секунду тощо.

Державна екологічна інспекція у Сумській області підтримує ініціативу громадської організації щодо проведення в Україні масштабного всеукраїнського заходу «Зробимо Україну чистою разом!», та закликає громадян приєднуватись до акції.

Про участь Держекоінспекції в акції: