Сьогодні – Всесвітній день вишиванки!

Починаючи із 2006 року у кожен третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки, який цьогоріч припав на 18 число. Відтоді свято стало одним із найулюбленіших для багатьох українців, серед яких і колектив Державної екологічної інспекції у Сумській області. Тож традиційно в цей день екологи вдягнули на роботу вишиті сорочки.

Кожна вишита сорочка колоритна й неповторна: комусь дісталася у спадок від предків, дехто вишивав власноруч, а хтось придбав чи отримав у подарунок. Проте, для всіх нас вона є оберегом та шанованою святинею.

Споконвіку вишиванка незримими сталевими нитками з’єднує різні покоління нації у всіх куточках світу. Вона завжди була своєрідним «одностроєм» мирних українців, а з минулого року стала ще й культурною «бронею», яка захищає самобутність українського народу. Тож поки ми шануємо нашу історико-культурну спадщину, ми – непереможні!

Державна екологічна інспекція у Сумській області безмежно дякує усім захисникам і захисницям України та щиро бажає, аби невдовзі вони замінили свій камуфляж на ошатну вишиту сорочку під час святкування Перемоги України над рашизмом!