Німецькі документалісти випустили фільм про стан довкілля України та специфіку роботи Держекоінспекції в умовах війни

Наприкінці минулого року знімальна група німецького телеканалу «KelvinFilm» побувала в багатьох регіонах України, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації. Метою проєкту було висвітлення екологічних злочинів росії на території нашої держави, які несуть потенційну загрозу для якості довкілля всієї планети. Для цього вони зафільмували робочий процес фахівців деяких територіальних органів Держекоінспекції на місцях влучань ворожих снарядів та в спеціалізованих лабораторіях. Наші колеги розповіли іноземним журналістам про катастрофічний вплив бойових дій на навколишнє природне середовище та про особливості визначення кількісних і якісних показників цього впливу.

Зараз цей фільм вже є у вільному доступі, тож Державна екологічна інспекція у Сумській області радить його переглянути. Можливо, таким чином хтось дізнається про невідомі досі факти знищення військовими злочинцями рф наших природних ресурсів. Також сподіваємось, що фільм сприятиме глибшому розумінню подробиць про щоденну роботу екоінспекторів. Адже це, зазвичай, рідко потрапляє до інформаційних повідомлень в офіційних джерелах та ЗМІ.

Відео з україномовними субтитрами можна подивитись, перейшовши за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=bSkX02fvRz0