Інспекцією встановлено факт незаконного знесення дерев по вул. Заливній в м. Суми

На підставі звернення мешканки м. Суми Інспекцією було проведено перевірку факту законності видалення на початку липня цього року 17 дерев біля будинку 39 по вулиці Заливній в м. Суми. Заявниця у зверненні зазначила, що знищенням дерев керували працівники магазину «Керамахіт», який розташований на першому поверсі цього будинку.

Державними інспекторами з виїздом на місце факт видалення дерев був підтверджений, встановлено, що дозвіл на їх видалення Сумською міською радою не надавався. Працівники магазину повідомили, що його власники на момент перевірки знаходились поза межами України. За їх інформацією видаленням дерев займалася ландшафтний дизайнер – громадянка М., яку було викликано до Інспекції, проте вона не з’явилася.

 

Оскільки факт незаконного знесення зелених насаджень є підтвердженим, за наявності ознак адміністративного правопорушення, Інспекцією було направлено листа до Сумського міського ВП ГУНП в Сумській області про необхідність вжиття заходів для встановлення винних осіб у незаконному видаленні дерев для притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Вважаємо, що такі дії є варварством і не мають залишатися непокараними. Та вкотре закликаємо громадян екологічно свідомо ставитися до збереження природи, оскільки будь які їх дії, що завдають шкоди довкіллю, завдають непоправної шкоди і самим громадянам.