Працівники Держекоінспекції долучилися до оновлення найбільшої “вишиванки” України
Сьогодні, 16 травня, працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області взяли участь в оновленні вуличного орнамента, що імітує традиційну українську вишивку.
У 2015 році його вперше нанесли вздовж вулиці Соборної у Сумах, що має протяжність майже пів кілометра. Це зробило візерунок найбільшою “вишиванкою” країни, що було офіційно занесено до Книги рекордів України.
Цьогоріч з нагоди Всесвітнього дня вишиванки місто Суми знову “вдяглося” у свою святкову вишиванку-рекордсменку. Цьому допомагало багато мешканців та гостей обласного центру, серед яких були й екологи. Упродовж двох днів кожен бажаючий міг “вишити” оберіг для північно-східного форпосту України.
Ми дуже раді, що змогли долучитися до відновлення однієї з родзинок міста. Неймовірно пишаємось, що такий патріотичний стріт-арт створено саме в Сумах. Адже завдяки ньому навіть з космосу видно, що Суми – це українське місто!
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-05-16_20-55-19-2-1024x768.jpg)
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-05-16_20-55-19-1024x682.jpg)
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-05-16_21-43-13-3-771x1024.jpg)
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-05-16_21-43-13-771x1024.jpg)