У Сумській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА відбувалася нарада щодо перезатарювання пестицидів, які знаходяться на території колишнього КСП «Тепличний»

У Сумській облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА щодо перезатарювання пестицидів, які знаходяться на території колишнього КСП «Тепличний», у якій взяли участь і представники Інспекції.

Як розповіли учасники наради, наразі вже є попередні домовленості з одним із підприємств, що знаходиться на території Сумського району, щодо їх безпечного тимчасового зберігання.

Так, заступник голови Сумської райдержадміністрації Едуард КУЧМЕНКО доповів, що станом на сьогодні є домовленість із приватним підприємством Сумського району, про те, що воно зможе приймати на зберігання 22 тонни пестицидів з міста Суми згідно із усіма нормами чинного законодавства.

«Поводження з безхазяйними засобами захисту рослин – це повноваження органів місцевого самоврядування, тож Сумська міська рада має фінансувати зберігання цих відходів», – зазначив Едуард Кучменко.

За словами заступника голови міської ради Володимира ВОЙТЕНКА, місто Суми готове виділити кошти на зберігання цих пестицидів.

«Сьогодні ми чекаємо, коли домовляться Сумська міська рада та приватне підприємство Сумського району, яке готове зберігати на своїх складах пестициди, – зазначив директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів облдержадміністрації Ігор КРИВОЗУБ. – У разі надання до Департаменту гарантійного листа, а краще – договору на зберігання цих хімікатів, через систему «ProZorro» буде виставлено оголошення про закупівлю послуг з перезатарювання пестицидів».

http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/16304-pytannya-shchodo-perezataryuvannya-pestytsydiv-yaki-znakhodyatsya-na-terytoriyi-ksp-teplychnyy-u-sumakh-nareshti-zrushylo-z-mertvoyi-tochky.html