До уваги суб’єктів господарювання: Екологічна академія запрошує екологів підприємств на навчання

Державна екологічна Академія післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України планує з 19 по 23 лютого​ 2018 року провести на розрахунковій основі чергові курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання».

Курси відбудуться в приміщенні Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 35). До висвітлення питань, винесених на розгляд слухачів, крім фахівців Державної екологічної Академії, залучаються спеціалісти Державної екологічної інспекції України та Міністерства екології та природних ресурсів України. Після закінчення курсів та успішного проходження випускного тестування слухач отримує свідоцтво встановленого взірця та набір нормативно-законодавчих актів в електронному вигляді.

Підтвердження щодо участі представника підприємства в навчанні потрібно направити на адресу Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління. Додаткову інформацію щодо організації курсів можна отримати у відповідального від Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління професора Чумака Євгена Борисовича за тел.(044) 206-31-86.