Вищий господарський суд України зобов’язав ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» відшкодувати збитки у розмірі понад 1 млн. грн.

Завершився судовий розгляд справи стосовно Дочірнього підприємства «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» м. Суми про відшкодування шкоди, завданої порушенням законодавства про охорону атмосферного повітря, який тривав у судах різних інстанцій понад 3 роки, за результатами якого підприємство має відшкодувати збитки за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

Збитки в розмірі 1 329,129 тис. грн. були розраховані на підставі матеріалів планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», яка проводилась Держекоінспекцією у 2014 році.

У грудні 2017 року підприємством розпочато відшкодування заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди частинами згідно з ухвалою Господарського суду Сумської області про розстрочку виконання рішення. Сума першої сплати становила 189,876 тис. грн.