Проведено спільні заходи з благоустрою на території Михайлівської цілини
Відповідно до розпорядження Сумської обласної військової адміністрації № 126-ОД на Сумщині протягом квітня-травня проводяться заходи у рамках щорічної акції «За чисте довкілля». Метою акції є забезпечення утримання в належному стані територій населених пунктів та природних зон, їх впорядкування, санітарне очищення, а також створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян.
В рамках цієї акції екоінспектори провели спільно з працівниками природного заповідника «Михайлівська цілина» заходи з благоустрою та упорядкуванню території заповідника.
Спільними зусиллями робимо довкілля чистішим!
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-04-03_08-29-20-768x1024.jpg)
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-04-03_08-29-25-768x1024.jpg)
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-04-03_08-29-24-768x1024.jpg)
![](https://deisumy.gov.ua/wp-content/uploads/photo_2024-04-03_08-29-22-768x1024.jpg)