Громадські інспектори з охорони довкілля

Громадські інспектори з охорони довкілля Сумської області, які виконують обов’язки громадського контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища

(станом на 28.07.2020)

№ з/п ПІБ громадського інспектора Номер посвідчення, дата видачі ПІБ держінспектора, за ким закріплений  громадський інспектор (подання громадської організації) Термін дії посвідчення
1. Кузьменко Володимир Анатолійович № 13 від 28.02.14 УкрТОП 28.02.2021
2. Гузь Руслан Олександрович № 21 від 06.04.15 Краснова І.В. 06.04.2021
3. Качалка Сергій Олексійович № 24 від 21.03.16 Філіппов С.М. 21.03.2021
4. Заярний Микола Олександрович № 6 від 18.02.14 Філіппов С.М. 18.02.2021
5. Олійник Віталій Миколайович № 17 від 28.02.14 Шимко О.І. 28.02.2021
6. Ганжара Іван Васильович № 1 від 18.02.14 Сугоняк Я.В. 18.02.2021
7. Нечваль Анатолій Федосійович № 29 від 01.08.16 Приходько І.О. 01.08.2020
8. Барканов Сергій Іванович № 47 від 21.10.16 Кучмій О.М. 21.10.2020
9. Юрченко Віктор Петрович № 37 від 25.04.16 Сугоняк Я.В. 25.04.2021
10. Горбик Олександр Олександрович № 51 від 04.12.17 Фрик В.Б. 04.12.2020
11. Дегтярьов  Віктор Степанович № 52 від 12.12.17 Уваров О.М. 12.06.2021
12. Євтушенко Віталій Вікторович № 53 від 12.12.17 Уваров О.М. 12.06.2021
13. Овраменко Олександр Миколайович № 54 від 12.12.17 Уваров О.М. 12.06.2021
14. Половко Сергій Петрович № 4 від 18.02.14 Приходько І.О. 18.02.2021
15. Кобзар Олег Анатолійович № 20 від 28.02.14 Приходько І.О. 28.02.2021
16. Рева Олександр Іванович № 56 від 24.01.2018 Сугоняк Я.В. 24.01.2021
17. Рибальченко Олександр Сергійович № 57 від 10.04.2018 Філіппов С.М. 10.04.2021
18. Малков Микола Олексійович № 58 від 18.04.2018 Краснова І.О. 18.04.2021
19. Пономаренко Андрій Вікторович № 59 від 11.05.2018 Приходько І.О. 11.05.2021
20. Донець Микола Іванович № 61 від 29.10.2018 Шимко .І. 29.10.2020
21. Бойко Василь Миколайович № 62 від 29.10.2018 Фрик В.Б. 29.10.2020
22. Биков Валентин Вікторович № 63 від 04.10.2019 Уваров О.М. 04.10.2020
23. Марченко Євгеній Євгенійович № 64 від 17.01.2020 Кучмій О.М. 17.01.2021

Громадські інспектори з охорони довкілля Сумської області, яких позбавлено права виконувати обов’язки громадського інспектора з охорони довкілля Сумської області (посвідчення вважати не дійсними)

(станом на 28.07.2020 року)

№ з/п ПІБ № посвідчення Дата видачі посвідчення Термін дії посвідчення (до числа, місяця, року)
1 Телегіна Алевтина Сергіївна № 8 28.02.14 28.02.2020
2 Клець Тетяна Петрівна № 9 28.02.14 28.02.2020
3 Мерцалов Сергій Іванович № 18 28.02.14 28.02.2020
4 Тумка Володимир Анатолійович № 24 30.04.15 30.04.2020
5 Симоненко Наталія Василівна № 12 28.02.14 28.02.2020
6 Улько Тетяна Вікторівна № 16 28.02.14 28.02.2020
7 Білик Володимир Михайлович № 10 28.02.14 28.02.2020
8 Міщенко Юрій Миколайович № 11 28.02.14 28.02.2020
9 Білошапка Геннадій Володимирович № 55 12.12.17 12.12.2019
10 Матюха Олександр Олександрович № 65 02.04.20 02.04.2021 (анульовано наказом № 25 від 28.07.2020)

Громадські інспектори з охорони довкілля Сумської області, яких позбавлено права виконувати обов’язки громадського інспектора з охорони довкілля Сумської області  у 2019 році (посвідчення анульовано, закінчився термін дії посвідчення, тощо)

(станом на 24.10.2020)

№ з/п ПІБ № посвідчення Дата видачі посвідчення Термін дії посвідчення (до числа, місяця, року)
1 Матлахов Євгеній Іванович 27 01.06.2016 01.06.2018 (анульовано наказом № 09 від 29.01.2019)
2 Григор’єв Микола Іванович 28 01.06.2016 01.06.2018 (анульовано наказом № 09 від 29.01.2019)
3 Топрикін Микола Олександрович 49 04.05.2017 04.05.2018 (анульовано наказом № 09 від 29.01.2019)
4 Нечвєєв Микола Миколайович 30 14.03.2016 14.03.2019 (анульовано наказом № 86 від 24.10.2019)
5 Андросов Михайло Іванович 60 21.08.2018 21.08.2019 (анульовано наказом № 86 від 24.10.2019)

Громадські інспектори з охорони довкілля Сумської області, яких позбавлено права виконувати обов’язки громадського інспектора з охорони довкілля Сумської області (посвідчення анульовано, закінчився термін дії посвідчення, тощо) у 2015-2017 рр.

№    з/п ПІБ № посвідчення Дата видачі посвідчення Термін дії посвідчення 
 1 Лазоренко Андрій Борисович 4 18.02.2014 18.02.2016
 2 Дяговець Ігор Петрович 6 18.02.2014 15.02.2015
 3 Осадчий Вадим Валерійович 14 28.02.2014 28.02.2015
 4 Шаповалов Андрій Михайлович 2 18.02.2014 18.02.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 5 Літвінов Віктор Олександрович 27 21.03.2016 21.03.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 6 Омельченко Юрій Віталійович 31 21.03.2016 25.04.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 7 Ревенко Ганна Олександрівна 32 21.03.2016 21.03.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 8 Алтухова Каріна Олександрівна 33 21.03.2016 21.03.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 9 Мельник Павло Вікторович 35 21.03.2016 21.03.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 10 Чіпаков Леонід Миколайович 25 30.04.2015 30.04.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 11 П’ятишкін Ігор Олексійович 38 25.04.2016 25.04.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 12 Лобко Олександр Володимирович 39 25.04.2016 25.04.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 13 Манчуковський Олег Євгенійович 40 25.04.2016 25.04.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)
 14 Чернобай Олексій Валерійович 42 10.05.2016 10.05.2017 (анульовано наказом №45 від 16.08.2016)

Громадські інспектори з охорони довкілля Сумської області, яких позбавлено права виконувати обов’язки громадського інспектора з охорони довкілля Сумської області  у 2018 році (посвідчення анульовано, закінчився термін дії посвідчення, тощо)

№ з/п ПІБ № посвідчення Дата видачі посвідчення Термін дії посвідчення 
1. Дубинка Ігор Олександрович 23 06.04.2015 06.04.2017 (анульовано наказом № 04 від 10.01.2018)
2. Скороход Микола Григорович 48 07.11.2016 07.11.2017 (анульовано наказом № 04 від 10.01.2018)
3. Стеценко Дмитро Миколайович 46 20.10.2016 20.10.2017 (анульовано наказом № 04 від 10.01.2018)
4. Барабан Юрій Антонович 25 30.04.2015 30.04.2017 (анульовано наказом № 04 від 10.01.2018)
5. Муха Олександра Михайлівна 5 28.02.2015 28.02.2017 (анульовано наказом № 04 від 10.01.2018)
6. Коханов Костянтин Олександрович 50 03.07.2018 03.07.2019 (анульовано наказом № 50 від 09.11.2018)
7. Матлахов Євгеній Іванович 27 01.06.2016 01.06.2018 (термін дії закінчився)
8. Григор’єв Микола Іванович 28 01.06.2016 01.06.2018 (термін дії закінчився)
9. Топрикін Микола Олександрович 49 04.05.2017 04.05.2018 (термін дії закінчився)