Першоцвіт

ПЕРШОЦВІТ-2018

У ході проведення операції «Першоцвіт – 2018» на території Сумської області державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Сумської області здійснено 35 перевірок, у ході яких виявлено 32 порушення (16 – у місцях збору, 16 – у місцях реалізації).

За незаконний продаж та збір ранньоквітучих рослин, складено 32 протоколи, які передані для розгляду до судових органів, розраховано та пред’явлено 16 збитків на загальну суму 4 774 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРШОЦВІТ-2016

За результатами проведення операції «Першоцвіт – 2016» на території Сумської області державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища за незаконний продаж та збір ранньоквітучих рослин, складено 18 протоколів, розраховано та пред’явлено збитків на суму 1 850 грн.

Окрім заходів державного контролю Держекоінспекція у рамках операції «Першоцвіт – 2016» здійснювала й роз’яснювальну роботу серед населення через місцеві ЗМІ та шляхом розповсюдження інформаційних буклетів на ринках м. Суми, у тому числі й серед реалізаторів, яких було поінформовано про недопущення продажу червонокнижних рослин та відповідальність за порушення вимог чинного законодавства.